Rozkład jazdy trakcji tramwajowej WPK Stalinogród

ważny od 1 stycznia 1955

LINIE 1 - 6

Powrót

LINIA 1

Gliwice, Zygmunta Starego - Maciejów - Zabrze, Lompy

Dni robocze

4:53 5:23 5:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:45 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:34 0:00 Gliwice Zygmunta St. 4:45 5:13 5:43 6:13 6:43 20:13 20:43 21:08 21:38 22:08 22:38 23:08 23:33 23:58
5:03 5:33 6:03 itd. 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 20:55 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:44 0:10 Gliwice Dworzec 4:35 5:03 5:33 6:03 6:33 itd. 20:03 20:33 20:58 21:28 21:58 22:28 22:58 23:23 23:48
4:43 5:13 5:43 6:13 co 18:43 19:13 19:43 20:13 20:43 0:20 Gliwice St. Ruchu 4:26 4:53 5:23 5:53 6:23 co 19:53 20:23
4:53 5:23 5:53 6:23 30 18:53 19:23 Zabrze Słowackiego 5:42 6:12 30 19:42 20:12
5:03 5:33 6:03 6:33 min. 19:03 19:33 Zabrze Pl. 24 Stycznia 5:33 6:03 min. 19:33 20:03
5:16 5:46 6:16 6:46 19:16 19:46 Zabrze Lompy 5:20 5:50 19:20 19:50

Dni wolne

5:13 5:43 6:13 itd co 22:43 23:10 23:34 0:00 Gliwice Zygmunta St. 5:08 5:38 6:08 itd. co 23;08 23:33 23:58
5:23 5:53 6:23 30 min. 22:53 23:20 23:44 0:10 Gliwice Dworzec 4:58 5:28 5:58 30 min. 22:58 23:23 23:48

 

LINIA 2

Trynek - Gliwice - Maciejów - Zabrze, Lompy

Dni robocze

Trynek Dworzec 5:06 5:19 5:36 5:49 7:49 8:06 8:36 12:36 12:49 13:06 18:49 19:06 19:19 19:36 19:49 20:06 20:19 20:38 21:00 21:28 21:58 itd. co 23:58 0:33
Gliwice Dworzec 5:16 5:29 5:46 5:59 itd. co 15 min 7:59 8:16 8:46 12:46 15:59 13:16 itd. co 15 min 18:59 19:16 19:29 19:46 19:59 20:16 20:29 20:48 21:10 21:38 22:08 30 min. 0:08 0:43
Gliwice St. Ruchu 4:28 4:58 5:28 5:58 do Dworca PKP  8:28 8:58 itd. co 12:58 13:28 do Dworca PKP  19:28 19:58 20:28 20:41 21:00
Zabrze Słowackiego 4:38 5:08 5:38 6:08 i co 30 min 8:38 9:08 30 min. 13:08 13:38 i co 30 min 19:38
Zabrze Pl. 24 Stycznia 4:48 5:18 5:48 6:18 do Zabrze Lompy 8:48 9:18 13:18 13:48 do Zabrze Lompy 19:48
Zabrze Lompy 5:01 5:31 6:01 6:31 9:01 9:31 13:31 14:01 20:01

***

Zabrze Lompy 5:05 5:35 6:35 7:05 7:35 11:05 11:35 12:05 19:35 20:05
Zabrze Pl. 24 Stycznia 5:18 5:48 itd. co 15 min 6:48 7:18 7:48 11:18 11:48 12:18 itd. co 15 min 19:48 20:18
Zabrze Słowackiego 5:27 5:57 z Dworca PKP  6:57 7:27 7:57 itd. co 11:27 11:57 12:27 z Dworca PKP  19:57 20:27
Gliwice St. Ruchu 4:38 5:08 5:38 6:08 i co 30 min 7:08 7:38 8:08 30 min. 11:38 12:08 12:38 i co 30 min 20:08 20:38
Gliwice Dworzec 4:50 5:05 5:20 5:35 5:50 6:05 6:20 z Zabrze Lompy 7:20 7:35 7:50 8:20 11:50 12:20 12:35 12:50 z Zabrze Lompy 20:05 20:20 20:48 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 23:44 0:22
Trynek Dworzec 5:00 5:15 5:30 5:45 6:00 6:15 6:30 7:30 7:45 8:00 8:30 12:00 12:30 12:45 13:00 20:15 20:30 20:58 21:23 21:53 22:23 22:53 23:23 23:54 0:32

Dni wolne

4:58 5:28 5:58 itd co 23:28 23:58 0:33 Trynek Dworzec 4:53 5:23 5:53 itd. co 23:23 23:54 0:32
5:08 5:38 6:08 30 min. 23:38 0:08 0:43 Gliwice Dworzec 4:43 5:13 5:43 30 min. 23:13 23:44 0:22

 

LINIA 3

Mikulczyce - Zabrze - Makoszowy

Kursuje codzinnie

4:42 5:02 5:22 itd. 22:42 23:22 23:42 0:30 Makoszowy Dworzec 4:38 4:58 5:18 5:38 5:58 itd. 22:58 23:38 0:18
4:52 5:12 5:32 co 22:52 23:32 23:52 0:40 Zabrze Wolskiego 4:28 4:48 5:08 5:28 5:48 co 22:48 23:28 0:08
4:20 4:30 5:00 5:20 5:40 20 23:00 23:40 0:00 0:48 Zabrze Pl. 24 Stycznia 4:20 4:40 5:00 5:20 5:40 20 22:40 23:00 23:20 23:40 0:00 0:20 0:40
4:40 4:50 5:20 5:40 6:00 min. 23:20 0:00 0:20 Mikulczyce Dworzec 4:40 5:00 5:20 min. 22:20 22:40 23:00 23:20 23:40 0:00 0:20

 

LINIA 4

Wójtowa Wieś - Gliwice - Zabrze - Chebzie - Piaśniki - Chorzów

Dni robocze

Gliwice Stalina 22:51 23:21 0:21
4:40 4:55 20:55 21:10 21:25 21:40 21:55 22:10 22:25 22:40 23:10 23:29 23:55 0:04 1:02 Wójtowa Wieś 4:32 4:47 4:55 5:10 5:25 5:40 5:55 6:10 6:25 6:40 6:55 7:10 22:40 22:55 | 23:25 | 23:53 | 1:00
4:55 5:10 21:10 21:25 21:40 21:55 22:10 22:25 22:40 22:55 23:25 23:43 0:08 0:19 1:14 Gliwice Dworzec 4:17 4:32 4:40 4:55 5:10 5:25 5:40 5:55 6:10 6:25 6:40 6:55 22:25 22:40 22:47   23:10 23:17   23:38   0:17 0:46
4:02 4:21 4:36 4:51 5:06 5:21 21:21 21:36 21:51 22:06 22:21 22:36 22:51 23:06 23:34 23:53 0:18 0:29 1:24 Gliwice St. Ruchu 4:07 4:22 4:30 4:45 5:00 5:15 5:30 5:45 6:00 6:15 6:30 6:45 22:15 22:30 22:37 22:45 22:59 23:07 23:15 23:28 23:43 0:08 0:36 1:12 2:02*
4:12 4:31 4:46 5:01 5:16 5:31 itd. 21:31 21:46 22:01 22:16 22:31 22:46 23:16 23:42 0:03 Zabrze Słowackiego 5:05 5:20 5:35 5:50 6:05 6:20 6:35 itd. 22:05 22:20 22:27 22:35 22:50 22:57 23:05 23:19 23:33 0:00 0:27 1:02 1:52*
4:21 4:40 4:55 5:10 5:25 5:40 co 21:40 21:55 22:10 22:25 22:40 22:55 23:24 23:51 0:12 1:09* Zabrze Pl. 24 Stycznia 4:55 5:10 5:25 5:40 5:55 6:10 6:25 co 21:55 22:10 22:17 22:25 22:40 22:47 22:55 23:10 23:24 23:51 0:18 0:53 1:43*
4:35 4:55 5:10 5:25 5:40 5:55 15 21:55 22:10 22:40 23:10 23:38 0:04 0:26 1:23* Zabrze Lompy 4:40 5:10 5:40 5:55 6:10 15 21:40 21:55 22:10 22:25 22:40 22:55 23:10 23:38 0:04 0:40 1:30*
4:43 5:03 5:18 5:33 5:48 6:03 min. 22:03 22:18 22:48 23:17 23:45 0:11 0:37 Ruda Południowa 4:33 5:03 5:33 5:48 6:03 min. 21:33 21:48 22:03 22:18 22:33 22:48 23:03 23:31 23:57 0:28
4:55 5:10 5:25 5:40 5:55 6:10 22:10 22:25 22:55 23:24 23:51 0:18 0:45 Chebzie Mijanka 4:25 4:55 5:25 5:40 5:55 21:25 21:40 21:55 22:10 22:25 22:40 22:55 23:24 23:51 0:18
5:03 5:18 5:33 5:48 6:03 6:18 22:18 22:33 23:03 23:31 23:59 0:25 0:52 Lipiny Targowisko 4:18 4:43 5:18 5:33 5:48 21:18 21:33 21:48 22:03 22:18 22:33 22:48 23:17 23:44 0:12
5:07 5:22 5:37 5:52 6:07 6:22 22:22 22:37 23:07 23:35 0:02 0:28 0:56 Piaśniki 4:13 4:38 5:13 5:28 5:43 21:13 21:28 21:43 21:58 22:13 22:28 22:43 23:13 23:41 0:08
5:17 5:32 5:47 6:02 6:17 6:32 22:32 22:47 23:17 23:45 0:12 0:38 1:06 Chorzów Hala Targowa 4:03 4:29 5:03 5:18 5:33 21:03 21:18 21:33 21:48 22:03 22:18 22:33 23:03 23:31 23:58
5:21 5:36 5:51 6:06 6:21 6:36 22:36 22:51 23:21 23:49 0:16 0:42 1:10 Chorzów Pl. 1 Maja 3:59 4:25 4:59 5:14 5:29 20:59 21:14 21:29 21:44 21:59 22:14 22:29 22:59 23:27 23:55

Dni wolne

Gliwice Stalina
4:40 5:10 5:40 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:10 20:55 Wójtowa Wieś 4:32 4:55 5:25 5:40 6:10 6:40 7:10 7:40 7:55 8:10 8:25 8:40 8:55 9:10 9:25 9:40 9:55 22:40
4:55 5:25 5:55 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:25 21:10 Gliwice Dworzec 4:17 4:40 5:10 5:25 5:55 6:25 6:55 7:25 7:40 7:55 8:10 8:25 8:40 8:55 9:10 9:25 9:40 22:25
4:02 4:36 5:06 5:36 6:06 6:21 6:36 6:51 7:06 7:21 7:51 8:06 8:21 8:36 21:21 Gliwice St. Ruchu 4:07 4:30 5:00 5:16 5:45 6:15 6:45 7:15 7:30 7:45 8:00 8:15 8:30 8:45 9:00 9:15 9:30 22:15
4:12 4:46 5:16 5:46 6:16 6:31 6:46 7:01 7:16 7:31 8:01 8:16 8:31 8:46 itd. 21:31 Zabrze Słowackiego 5:05 5:35 6:05 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 8:50 9:05 itd. 22:05
4:21 4:55 5:25 5:55 6:25 6:40 6:55 7:10 7:25 7:40 8:10 8:25 8:40 8:55 co 21:40 jak w dni Zabrze Pl. 24 Stycznia 4:55 5:25 5:56 6:25 6:55 7:25 7:55 8:25 8:40 8:55 co 21:55 jak w dni
4:35 5:10 5:40 6:10 6:40 6:55 7:10 7:25 7:40 7:55 8:25 8:40 8:55 9:10 15 21:55 robocze Zabrze Lompy 4:40 5:10 5:40 6:10 6:40 7:10 7:40 8:10 8:25 8:40 15 21:40 robocze
4:43 5:18 5:48 6:18 6:48 7:03 7:18 7:33 7:48 8:03 8:33 8:48 9:03 9:18 min. 22:03 Ruda Południowa 4:33 5:03 5:33 6:03 6:33 7:03 7:33 8:03 8:18 8:33 min. 21:33
4:55 5:25 5:55 6:25 6:55 7:10 7:25 7:40 7:55 8:10 8:40 8:55 9:10 9:25 22:10 Chebzie Mijanka 4:25 4:55 5:25 5:55 6:25 6:55 7:25 7:55 8:10 8:25 21:25
5:03 5:33 6:03 6:33 7:03 7:18 7:33 7:48 8:03 8:18 8:48 9:03 9:18 9:33 22:18 Lipiny Targowisko 4:18 4:43 5:18 5:48 6:18 6:48 7:18 7:48 8:03 8:18 21:18
5:07 5:37 6:07 6:37 7:07 7:22 7:37 7:52 8:07 8:22 8:52 9:07 9:22 9:37 22:22 Piaśniki 4:13 4:38 5:13 5:43 6:13 6:43 7:13 7:43 7:58 8:13 21:13
5:17 5:47 6:17 6:47 7:17 7:32 7:47 8:02 8:17 8:32 9:02 9:17 9:32 9:47 22:32 Chorzów Hala Targowa 4:03 4:28 5:03 5:33 6:03 6:33 7:03 7:33 7:48 8:03 21:03
5:21 5:51 6:21 6:51 7:21 7:36 7:51 8:06 8:21 8:36 9:06 9:21 9:36 9:51 22:36 Chorzów Pl. 1 Maja 3:59 4:25 4:59 5:29 5:59 6:29 6:58 7:29 7:44 7:59 20:59

*) wóz innej linii

 

LINIA 5

Bytom - Chruszczów - Bobrek - Ruda - Biskupice - Zabrze

Dni robocze

Bytom Pl. Gen. Sikorskiego 3:51 3:58 4:07 4:17 4:27 4:37 4:52 5:07 5:22 5:37 5:52 6:00 6:10 6:25 6:40 17:55 18:10 18:30 21:10 21:35 22:05 22:35 23:05 23:45 0:10
Chruszczów Kościół 4:05 4:12 4:19 4:29 4:39 4:49 5:04 5:19 5:34 5:49 6:04 6:12 6:22 6:37 6:52 itd. co 18:07 18:22 18:42 itd. co 21:22 21:47 22:17 22:47 23:17 23:56 0:17
Bobrek Ratusz 4:12 4:19 4:26 4:36 4:46 4:56 5:12 5:25 5:41 5:56 6:10 6:20 6:29 6:44 6:59 18:14 18:29 18:49 21:29 21:54 22:24 22:54 23:24 0:04 0:24
Biskupice Zamkowa 4:23 4:30 4:38 4:48 4:58 5:08 5:23 5:38 5:53 6:08 6:23 6:33 6:41 6:56 7:11 15 min 18:26 18:41 19:00 20 min 21:40 22:05 22:35 23:05 23:35 0:15
Zabrze Dworzec 4:37 4:44 4:52 5:02 5:12 5:22 5:37 5:52 6:07 6:22 6:37 6:47 6:55 7:10 7:25 18:40 19:59 19:14 21:54 22:19 22:49 23:19 23:49 0:29
***
Zabrze Dworzec 4:40 4:55 5:05 5:15 5:25 5:40 19:10 19:24 19:44 22:04 22:23 22:55 23:25 23:55 0:40
Biskupice Zamkowa 4:56 5:11 5:18 5:28 5:38 5:53 itd. co 19:23 19:38 19:58 itd. co 22:18 22:38 23:08 23:38 0:08 0:52
Bobrek Ratusz 4:48 5:05 5:20 5:33 5:41 5:51 6:06 19:36 19:51 20:10 22:30 22:50 23:20 23:50 0:20 0:35 1:04
Chruszczów Kościół 4:54 5:11 5:26 5:39 5:46 5:57 6:12 15 min 19:42 19:56 20:16 20 min 22:36 22:56 23:26 23:56 0:27 0:44 1:10
Bytom Pl. Gen. Sikorskiego 5:03 5:20 5:35 5:48 5:55 6:06 6:21 19:51 20:05 20:25 22:45 23:05 23:35 0:05 0:35 0:53 1:19

Dni wolne

Bytom Pl. Gen. Sikorskiego 3:58 4:10 4:30 12:10 12:25 17:55 18:10 18:30 21:10 21:35 22:05 22:35 23:05 23:45 0:10
Chruszczów Kościół 4:10 4:22 4:42 itd. co 12:22 12:37 itd. co 18:07 18:22 18:42 itd. co 21:22 21:47 22:17 22:47 23:17 23:56 0:17
Bobrek Ratusz 4:17 4:29 4:49 12:29 12:44 18:14 18:29 18:49 21:29 21:54 22:24 22:54 23:24 0:04 0:24
Biskupice Zamkowa 4:26 4:40 5:00 20 min 12:40 12:56 15 min 18:26 18:41 19:00 20 min 21:40 22:05 22:35 23:05 23:35 0:15
Zabrze Dworzec 4:40 4:54 5:14 12:54 13:10 18:40 18:59 19:14 21:54 22:19 22:49 23:19 23:49 0:29
***
Zabrze Dworzec 4:44 5:04 5:24 12:24 12:44 12:55 13:10 19:10 19:24 19:44 22:04 22:23 22:55 23:25 23:55 0:40
Biskupice Zamkowa 4:58 5:18 5:38 itd. co 12:38 12:53 13:08 13:23 itd. co 19:23 19:38 19:58 itd. co 22:18 22:38 23:08 23:38 0:08 0:52
Bobrek Ratusz 5:09 5:29 5:49 12:49 13:06 13:21 13:36 19:36 19:51 20:10 22:30 22:50 23:20 23:50 0:20 0:35 1:04
Chruszczów Kościół 5:16 5:36 5:56 20 min 12:56 13:12 13:27 13:42 15 min 19:42 19:56 20:16 20 min 22:36 22:56 23:26 23:56 0:27 0:44 1:10
Bytom Pl. Gen. Sikorskiego 5:25 5:45 6:05 13:05 13:21 13:36 13:51 19:51 20:05 20:25 22:45 23:05 23:35 0:05 0:35 0:53 1:19

 

LINIA 6

Bytom - Łagiewniki - Chorzów - Dąb - Stalinogród

Kursuje codziennie

4:47 5:02 21:32 21:47 22:02 22:17 22:32 22:47 23:02 23:32 0:02 0:26 Bytom Pl. Gen Sikorskiego 4:37 4:52 5:07 5:22 5:37 5:52 6:07 22:52 23:22 23:52 0:21
3:45* 4:20* 4:50 5:05 21:35 21:50 22:05 22:20 22:35 22:50 23:05 23:35 0:05 0:29 Bytom Siemianowicka 4:28 4:43 4:58 5:13 5:28 5:43 5:58 22:43 23:13 23:43 0:13
3:50* 3:57* 4:05 4:17 4:32* 4:32 4:47 5:02 5:17 itd. 21:47 22:02 22:17 22:32 22:47 23:02 23:17 23:47 0:17 0:41 Łagiewniki Stacja Ruchu 4:17 4:32 4:47 5:02 5:17 5:32 5:47 itd. 22:32 22:47 23:02 23:32 0:02 0:31 0:59 1:17
3:55* 4:02* 4:11 4:23 4:38* 4:38 4:53 5:08 5:23 co 21:53 22:08 22:23 22:38 22:53 23:08 23:23 23:53 0:22 0:46 Chorzów Hala Targowa 4:40 4:55 5:10 5:25 5:40 co 22:25 22:40 22:55 23:25 23:55 0:24 0:53 1:11
3:58* 4:05* 4:14 4:26 4:41* 4:41 4:58 5:11 5:26 15 21:56 22:11 22:26 22:41 22:56 23:11 23:26 23:56 0:25 0:49 Chorzów Pl. 1 Maja 4:37 4:52 5:07 5:22 5:37 15 22:22 22:37 22:52 23:22 23:52 0:21 0:50 1:08
4:26 4:39 4:54 5:09 5:24 5:39 min. 22:09 22:39 23:09 23:39 0:09 0:36 Dąb Kościół 4:54 5:09 5:24 min. 22:09 22:24 22:39 23:09 23:39 0:09 0:36 0:58
4:36 4:49 5:04 5:19 5:34 5:49 22:19 22:49 23:19 23:49 0:19 0:44 Stalinogród Armii Czerwonej 4:44 4:59 5:14 21:59 22:14 22:29 22:59 23:29 23:59 0:26 0:50
4:40 4:53 5:08 5:23 5:38 5:53 22:23 22:53 23:23 23:53 0:23 0:47 Stalinogród Pl. Wolności 4:40 4:55 5:10 21:55 22:10 22:25 22:55 23:25 23:55 0:23 0:47

*) wóz innej linii

Powrót

Wszelkie komentarze, opinie i pytania proszę kierować pod: wilczekkk@poczta.onet.pl