Rozkład jazdy trakcji tramwajowej WPK Stalinogród

ważny od 1 stycznia 1955

LINIE 7 - 12

Powrót

LINIA 7

Bytom - Łagiewniki - Piaśniki - Świętochłowice - Chorzów Bat. - Stalinogród - Szopienice - Mysłowice

Kursuje codziennie

Bytom Pl. Sikorskiego 4:46 5:06 5:26 20:46 21:06 21:26 21:46 22:06 22:26 22:46 23:06 23:46
Łagiewniki Targowisko 5:05 5:25 5:45 21:05 21:25 21:45 22:05 22:25 22:45 23:05 23:25 0:05 0:15
Piaśniki 4:30 5:10 5:30 5:50 21:10 21:30 21:50 22:10 22:30 22:50 23:10 23:30 0:10 0:20
Świętochłowice Polna 4:35 5:15 5:35 5:55 21:15 21:35 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15 23:35 0:15 0:25 0:36
Świętochłowice Wirecka 4:43 5:03 5:23 5:43 6:03 itd. 21:23 21:43 22:03 22:23 22:43 23:03 23:23 23:43 0:23 0:33 0:43 0:48*
Chorzów Batory Dworzec 4:29 4:48 5:08 5:28 5:48 6:08 21:28 21:48 22:08 22:28 22:48 23:08 23:08* 23:28 23:48 0:28 0:28* 0:38 0:48 0:53*
Chorzów Batory St. Ruchu 4:18 4:32 4:52 5:12 5:32 5:52 6:12 co 21:32 21:52 22:12 22:32 22:52 23:12 23:12* 23:32 22:52 0:32 0:33* 0:42 0:52 0:56*
Załęże Dwór 4:25 4:39 4:59 5:19 5:39 5:59 6:19 21:39 21:59 22:19 23:19* 0:42*
Stalinogród Pl. Wolności 4:32 3:47 5:07 5:27 5:47 6:07 6:27 21:47 22:07 22:27 23:27* 0:50*
Stalinogród Rynek 4:35 4:50 5:10 5:30 5:50 6:10 6:30 20 21:50 22:10 22:30 23:30* 0:53*
Bogucice Dworzec 4:45 5:00 5:20 5:40 6:00 6:20 6:40 22:00 22:20 22:40 23:40*
Dąbrówka Mała Targowisko 4:52 5:08 5:28 5:48 6:08 6:28 6:48 min. 22:08 22:28 22:48 23:48*
Szopienice Kościół 4:22* 4:56 5:13 5:33 5:53 6:13 6:33 6:53 22:13 22:33 22:53 23:53*
Szopienice Dwór 4:24* 4:58 5:15 5:35 5:55 6:15 6:35 6:55 22:15 22:35 22:55 23:55*
Mysłowice Kośc. św. Krzyża 4:32* 5:06 5:25 5:45 6:05 6:25 6:45 7:05 22:25 22:45 23:05 0:04*
Mysłowice Dworzec 4:38* 5:12 5:32 5:52 6:12 6:32 6:52 7:12 22:32 22:52 23:12 0:10*
***
Mysłowice Dworzec 4:40* 5:16 5:36 5:56 20:56 21:16 21:36 21:56 22:16 22:36 22:56 23:16
Mysłowice Kośc. św. Krzyża 4:49* 5:25 5:45 6:05 21:05 21:25 21:45 22:05 22:25 22:45 23:05 23:25
Szopienice Dwór 4:59* 5:35 5:55 6:15 21:15 21:35 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15 23:35
Szopienice Kościół 5:02* 5:37 5:57 6:17 21:17 21:37 21:57 22:17 22:37 22:57 23:17 23:35
Dąbrówka Mała Targowisko 5:07* 5:42 6:02 6:22 itd. 21:22 21:42 22:02 22:22 22:42 23:02 23:22 23:42
Bogucice Dworzec 5:15* 5:50 6:10 6:30 21:30 21:50 22:10 22:30 22:50 23:10 23:30 23:50
Stalinogród Rynek 5:25* 6:00 6:20 6:40 co 21:40 22:00 22:20 22:40 23:00 23:20 23:40 0:00
Stalinogród Pl. Wolności 5:28* 6:03 6:23 6:43 21:43 22:03 22:23 22:43 23:03 23:23 23:43 0:03
Załęże Dwór 5:36* 6:11 6:31 6:51 21:51 22:11 22:31 22:51 23:11 23:31 23:51 0:11
Chorzów Batory St. Ruchu 4:04 4:07 4:18 4:38 4:58 5:18 5:38 5:43* 5:58 6:18 6:38 6:58 20 21:58 22:18 22:38 22:58 23:18 23:38 23:58 0:18
Chorzów Batory Dworzec 4:07 4:10 4:22 4:42 5:02 5:22 5:42 5:47* 6:02 6:22 6:42 7:02 22:02 22:22   23:02   23:42 0:02C 0:22
Świętochłowice Wirecka 4:11 4:14 4:27 4:47 5:07 5:27 5:47   6:07 6:27 6:47 7:07 min. 22:07 22:27 23:07 23:47 0:27
Świętochłowice Polna 4:18 4:21 4:35 4:55 5:15 5:35 5:55 6:15 6:35 6:55 7:15 22:15 22:35 23:15 23:55 0:35
Piaśniki 4:23 4:26 4:40 5:00 5:20 5:40 6:00 6:20 6:40 7:00 7:20 22:20 22:40 23:20 0:00  
Łagiewniki Targowisko 4:27   4:45 5:05 5:25 5:45 6:05 6:25 6:45 7:05 7:25 22:25 22:45 23:25 0:05
Bytom Pl. Sikorskiego 4:45 5:05 5:25 5:45 6:05 6:25 6:45 7:05 7:25 7:45 22:45 23:05 23:45  

*) wóz innej linii
C) od przystanku Chorzów Batory Dworzec kurs Do Chorzów Pl. 1 Maja

 

LINIA 8

Bytom - Rozbark - Szarlej - Piekary Sl.

Kursuje codziennie

4:49 5:04 5:19 5:34 22:04 22:19 22:46 23:16 23:46 0:00* 0:28 0:39* 0:46* 0:56* Bytom Siemianowicka 4:40 4:58 5:13 5:28 22:28 22:56 23:26 0:24
4:03 4:19 4:39 4:56 5:11 5:26 5:41 itd. co 22:11 22:26 22:53 23:23 23:53 0:07* 0:35 0:46* 0:52* 0:02* Rozbark Stacja Ruchu 4:33 4:51 5:06 5:21 itd. co 22:21 22:36 22:49 23:19 23:51 0:17
4:09 4:23 4:43 4:58 5:13 5:28 5:43 15 min. 22:13 22:28 22:55 Szarlej Dworzec 4:29 4:49 5:04 5:19 15 min. 22:19 22:34 22:47 23:17 23:49 0:14
4:17 4:31 4:51 5:06 5:21 5:36 5:51 22:21 22:36 23:03 Piekary Śl. Kościół 4:21 4:41 4:56 5:11 22:11 22:26 22:39 23:09 23:41 0:06

*) wóz innej linii

 

LINIA 9

Bytom - Chruszczów - Godula - Chebzie - N. Bytom - Wirek - Zgoda - Świętochłowice - Chorzów

Kursuje codziennie

4:00 4:20* 4:40 5:20 22:00 22:40 23:00* 23:20 Bytom Pl. Sikorskiego 5:16 5:56 6:36 23:16 23:56 0:22 0:40
4:13 4:33* 4:53 5:33 22:13 22:53 23:13* 23:33 Chruszczów Kościół 5:07 5:47 6:27 23:07 23:47 0:15 0:33
4:30 4:50* 5:10 5:50 itd. 22:30 23:10 23:30* 23:50 Chebzie Dworzec 4:50 5:30 6;10 itd. 22:50 23:30 23:57 0:18
4:36 4:56* 5:16 5:56 co 22:36 23:16 23:36* Nowy Bytom Brama I 4:44 5:24 6:04 co 22:44 23:24 0:11
4:43 5:03* 5:23 6:03 40 22:43 23:23 23:43* Wirek Sienkiewicza 4:37 5:17 5:57 40 22:37 23:17 0:04
4:56 5:16* 5:36 6:16 min. 22:56 23:36 0:01* Zgoda Droga Kochłowska 4:24 5:04 5:44 min. 22:24 23:04 23:50
5:03 5:43* 6:23 7:03 23:03 23:43 0:07* Świętochłowice Wirecka 4:17 4:57 5:37 22:17 22:57 23:37
5:15 5:55* 6:35 7:12 23:15 23:55 0:16* Chorzów Pl. 1 Maja 4:06 4:45 5:25 22:05 22:45 23:25

*) wóz innej linii

 

LINIA 10

Świętochłowice - Chorzów

Dni robocze

5:32 5:59 6:17 6:47 7:17 7:32 itd. co 20:02 20:39 21:22 22:02 22:42 23:22 Świętochłowice Polna 5:31 5:58 6:13 6:43 7:13 7:28 itd. co 19:58 20:30   21:18 21:58 22:38 23:18
5:23 5:40 6:06 6:25 6:55 7:05 7:25 7:40 20:10 20:35 20:47 21:30 22:10 22:50 23:30 0:07* Świętochłowice Wirecka 5:23 5:50 6:05 6:35 7:05 7:20 19:50 20:22 20:32 21:10 21:50 22:30 23:10
5:35 5:52 6:18 6:37 7:07 7:17 7:37 7:52 15 min. 20:22 20:47 20:59 21:39 22:19 22:59 23:39 0:16* Chorzów Pl. 1 Maja 5:38 5:53 6:23 6:53 7:08 15 min. 19:38 20:10 20:22 21:01 21:41 22:21 23:01

Dni wolne

10:42 11:22 12:02 12:47 13:02 itd. co 20:17 21:32 22:02 22:42 23:22 Świętochłowice Polna 10:38 11:18 11:58 12:43 12:58 13:13 itd. co 21:28 22:03 22:38 23:18
10:50 11:30 12:10 12:55 13:10 21:25 21:40 22:10 22:50 23:30 Świętochłowice Wirecka 10:30 11:10 11:50 12:35 12:50 13:05 21:20 21:50 22:30 23:10
10:59 11:39 12:22 13:07 13:22 15 min. 21:37 21:49 22:19 22:59 23:39 Chorzów Pl. 1 Maja 10:21 11:01 11:41 12:23 12:38 12:53 15 min. 21:08 21:38 22:21 23:01

*) wóz innej linii

 

LINIA 11

Bytom - Chruszczów - Godula - Chebzie - N. Bytom - Wirek - Zgoda - Świętochłowice - Chorzów Bat. - Stalinogród - Bogucice

Dni robocze

5:00 5:40 6:20 20:20 21:00 21:40 22:20 23:00 23:20* 23:46 Bytom Pl. Sikorskiego 4:56 5:36 6:16 6:56 7:36 22:56 23:36 0:22*
5:13 5:53 6:33 20:33 21:13 21:53 22:33 23:13 23:33* 23:53 Chruszczów Kościół 4:47 5:27 6:07 6:47 7:27 22:47 23:27 0:15*
5:30 6:10 6:50 20:50 21:30 22:10 22:50 23:30 23:50* 23:57 0:18 Chebzie Dworzec 4:30 5:10 5:50 6:30 7:10 22:30 23:10 23:50 23:57*
5:36 6:16 6:56 20:56 21:36 22:16 22:56 23:36 0:04 0:24 Nowy Bytom Brama I 4:24 5:04 5:44 6:24 7:04 22:24 23:04 23:44
5:43 6:23 7:03 21:03 21:43 22:23 23:03 23:43 0:10 0:31 Wirek Sienkiewicza 4:17 4:57 5:37 6:17 6:57 22:17 22:57 23:37
5:56 6:36 7:16 itd. 21:16 21:56 22:36 23:16 0:01 0:21 0:44 Zgoda Droga Kochłowska 4:06 4:44 5:24 6:04 6:44 itd. 22:04 22:44 23:24
6:03 6:43 7:23 co 21:23 22:03 22:43 23:23 0:07 0:27 0:48 Świętochłowice Wirecka 4:00 4:37 5:17 5:57 6:37 co 21:57 22:37 23:17
| | | | | | | 0:18 | | Chorzów Pl. 1 Maja | | | | | | | |
6:07 6:47 7:27 40 21:27 22:07 22:47 22:27 0:28 0:30 0:51 Chorzów Batory Dworzec 3:57 4:33 5:13 5:53 6:33 40 21:53 22:33 23:13
3:54 4:14 4:40 5:10 6:10 6:50 7:30 min. 21:30 22:10 22:50 22:30 0:33 0:33 0:54 Chorzów Batory St. Ruchu 3:54 4:30 5:10 5:50 6:30 min. 21:50 22:30 23:10
4:01 4:23 4:50 5:20 6:20 7:00 7:40 21:40 22:20   22:40 0:42   Załęże Dwór 4:20 5:00 5:40 6:20 21:40 22:20 23:00
4:09 4:31 4:58 5:28 6:28 7:08 7:48 21:48 22:28 22:48 0:50 Stalinogród Pl. Wolności 4:15 4:55 5:35 6:15 21:35 22:15 22:55
4:12 4:34 5:01 5:31 6:31 7:11 7:51 21:51 22:31 22:51 0:53 Stalinogród Rynek 4:13 4:52 5:32 6:12 21:32 22:12 22:52
4:41 5:08 5:38 6:38 7:18 7:58 21:58 22:38 Bogucice Dworzec 4:43 5:23 6:03 21:23 22:03 22:43

Dni wolne

5:40 6:20 7:00 20:20 21:00 21:40 22:20 23:00 23:20* 23:46 Bytom Pl. Sikorskiego 5:36 6:16 6:56 7:36 8:16 8:56 9:36 22:56 23:36 0:22*
5:53 6:33 7:13 20:33 21:13 21:53 22:33 23:13 23:33* 23:53 Chruszczów Kościół 5:27 6:07 6:47 7:27 8:07 8:47 9:27 22:47 23:27 0:15*
6:10 6:50 7:30 20:50 21:30 22:10 22:50 23:30 23:50* 23:57 0:18 Chebzie Dworzec 5:10 5:50 6:30 7:10 7:50 8:30 9:10 22:30 23:10 23:50 23:57*
6:16 6:56 7:36 20:56 21:36 22:16 22:56 23:36 0:04 0:24 Nowy Bytom Brama I 5:04 5:44 6:24 7:04 7:44 8:24 9:04 22:24 23:04 23:44
6:23 7:03 7:43 21:03 21:43 22:23 23:03 23:43 0:10 0:31 Wirek Sienkiewicza 4:57 5:37 6:17 6:57 7:37 8:17 8:57 22:17 22:57 23:37
6:36 7:16 7:56 itd. 21:16 21:56 22:36 23:16 0:01 0:21 0:44 Zgoda Droga Kochłowska 4:44 5:24 6:04 6:44 7:24 8:04 8:44 itd. 22:04 22:44 23:24
6:43 7:23 8:03 co 21:23 22:03 22:43 23:23 0:07 0:27 0:48 Świętochłowice Wirecka 4:37 5:17 5:57 6:37 7:17 7:57 8:37 co 21:57 22:37 23:17
| | | | | | | 0:18 | | Chorzów Pl. 1 Maja | | | | | | | | | |
6:47 7:27 8:07 40 21:27 22:07 22:47 22:27 0:28 0:30 0:51 Chorzów Batory Dworzec 4:33 5:13 5:53 6:33 7:13 7:53 8:33 40 21:53 22:33 23:13
6:50 7:30 8:10 min. 21:30 22:10 22:50 22:30 0:33 0:33 0:54 Chorzów Batory St. Ruchu 4:30 5:10 5:50 6:30 7:10 7:50 8:30 min. 21:50 22:30 23:10
7:00 7:40 8:20 21:40 22:20   22:40? 0:42   Załęże Dwór 7:40 8:20 21:40 22:20 23:00
7:08 7:48 8:28 21:48 22:28 22:48? 0:50 Stalinogród Pl. Wolności 7:35 8:15 21:35 22:15 22:55
7:11 7:51 8:31 21:51 22:31 22:51? 0:53 Stalinogród Rynek 7:32 8:12 21:32 22:12 22:52
7:18 7:58 8:38 21:58 22:38 Bogucice Dworzec 7:23 8:03 21:23 22:03 22:43

*) wóz innej linii

 

LINIA 12

Chorzów III - Węzłowiec - Wełnowiec

Dni robocze

4:41 4:53 5:08 itd. co 20:21 20:30 20:58 itd. co 22:58 23:26 23:56 0:19 0:38 Chorzów III Bożogrobców 4:37 4:49 5:01 5:16 5:31 itd. co 20:16 20:29 20:57 itd. co 22:57 23:19 23:49 0:19 0:39
4:51 5:03 5:18 15 min. 20:31 20:40 21:08 30 min. 23:08 23:36 0:06 0:29 0:48 Wełnowiec Pl. Miarki 4:27 4:39 4:51 5:06 5:21 15 min. 20:06 20:19 20:47 30 min. 22:47 23:09 23:39 0:09 0:29

Dni wolne

4:43 5:13 itd. co 12:13 12:40 13:08 itd. co 20:21 20:30 20:58 itd. co 22:58 23:26 23:56 0:19 0:38 Chorzów III Bożogrobców 4:37 5:12 itd. co 12:12 12:40 13:01 13:16 itd. co 20:16 20:29 20:57 itd. co 22:57 23:19 23:49 0:19 0:39
4:53 5:23 30 min. 12:23 12:50 13:18 15 min. 20:31 20:40 21:08 30 min. 23:08 23:36 0:06 0:29 0:48 Wełnowiec Pl. Miarki 4:27 5:02 30 min. 12:02 12:30 12:51 13:06 15 min. 20:06 20:19 20:47 30 min. 22:47 23:09 23:39 0:09 0:29

Powrót

Wszelkie komentarze, opinie i pytania proszę kierować pod: wilczekkk@poczta.onet.pl