Rozkład jazdy trakcji tramwajowej WPK Stalinogród

ważny od 1 stycznia 1955

LINIE 13 - 17

Powrót

LINIA 13

Stalinogród - Wełnowiec - Siemianowice

Kursuje codziennie

4:09 4:20 4:35 4:50 22:20 22:50 23:20 23:50 0:17 Stalinogórd Pl. Wolności 5:04 5:19 5:34 23:19 23:49 0:17 0:40 1:02
4:04* 4:13 4:24 4:39 4:54 itd. co 22:24 22:54 23:24 23:54 0:20 Stalinogród Armii Czerwonej 5:00 5:15 5:30 itd. co 23:15 23:45 0:14 0:37 0:59
4:16* 4:27 4:39 4:54 5:09 15 min. 22:39 23:09 23:39 0:09 0:33 Wełnowiec Pl. Miarki 4:45 5:00 5:15 15 min. 23:00 23:30 0:00 0:24 0:46
4:22* 4:33 4:45 5:00 5:15 22:45 23:13 23:45 0:15 0:38 Siemianowice Śl. Pl. Skargi 4:38 4:53 5:08 22:53 23:23 23:53 0:18 0:40

*) wóz innej linii

 

LINIA 14

Chorzów - Chorzów Batory

Dni robocze

5:17 5:27 5:37 itd. co 19:07 19:17 19:23 19:40 20:00 20:20 20:37 21:07 21:37 21:57 22:13 Chorzów Pl. 1 Maja 5:13 5:23 5:33 5:43 5:53 itd. co 19:23 19:33 19:53 20:13 itd. co 21:53 22:13
5:28 5:38 5:48 19:18 19:28 19:34 19:51 20:11 20:31 20:48 21:18 21:48 22:08 22:24 Chorzów Batory Dworzec 5:02 5:12 5:22 5:32 5:42 19:12 19:22 19:42 20:02 21:42 22:02
10 min. 19:32 19:38 19:55 20:15 20:35 20:52 21:22 21:52 22:12 22:28 Chorzów Batory St. Ruchu 4:57 5:07 5:17 10min. 19:38 19:58 20min. 21:38 21:58

Dni wolne

13:17 13:27 13:37 itd. co 19:07 19:17 19:23 19:40 20:00 20:20 20:37 21:07 21:37 21:57 22:13 Chorzów Pl. 1 Maja 13:13 13:23 13:33 13:43 13:53 itd. co 19:23 19:33 19:53 20:13 itd. co 21:53 22:13
13:28 13:38 13:48 19:18 19:28 19:34 19:51 20:11 20:31 20:48 21:18 21:48 22:08 22:24 Chorzów Batory Dworzec 13:02 13:12 13:22 13:32 13:42 19:12 19:22 19:42 20:02 21:42 22:02
10 min. 19:32 19:38 19:55 20:15 20:35 20:52 21:22 21:52 22:12 22:28 Chorzów Batory St. Ruchu 12:57 13:07 13:17 10min. 19:38 19:58 20min. 21:38 21:58

 

LINIA 15

Chorzów - Chorzów Batory - Załęże - Stalinogórd - Bogucice - Szopienice - Sosnowiec

Dni robocze

Chorzów Pl. 1 Maja 4:19* 4:43 5:02 5:12 19:02 19:12 19:27 19:32 19:47 19:52 20:07 20:12 20:27 21:47 22:17 22:37 22:57 23:17 23:37 0:18*
Chorzów Batory Dworzec 4:29* 4:53 5:03 5:13 5:23 19:13 19:23 19:38 19:43 19:58 20:03 20:18 20:23 20:38 21:58 22:28 22:48 23:08 23:28 23:48 0:28*
Chorzów Batory St. Ruchu 4:32* 4:58 5:07 5:17 5:27 19:17 19:27 19:42 19:47 20:02 20:07 20:22 20:27 20:42 22:02 22:32 22:52 23:12 23:32 23:52 0:33*
Załęże Dwór 4:39* 5:04 5:14 5:24 5:34 itd. 19:24 19:34 19:49 19:54 20:09 20:14 20:29 20:34 20:49 itd. 22:09 22:39 22:59 23:19 23:39 23:59 0:42*
Stalinogród Pl. Wolności 3:47* 5:12 5:22 5:32 5:42 co 19:32 19:42 19:57 20:02 20:17 20:22 20:37 20:42 20:57 co 22:17 22:47 23:07 23:27 23:47 0:07 0:50*
Stalinogród Rynek 4:50* 5:00 5:15 5:25 5:35 5:45 19:35 19:45 20:00 20:05 20:20 20:25 20:40 20:45 21:00 22:20 22:50 23:10 23:30 23:50 0:10 0:53*
Bogucice Dworzec 5:00* 5:10 5:25 5:35 5:45 5:55 10  19:45 19:55 20:10   20:30   20:50   21:10 20  22:30 23:00 23:20 23:40 0:00 0:20  
Dąbrówka Mała Targowisko 5:08* 5:18 5:33 5:43 5:53 6:03 min. 19:53 20:03 20:18 20:38 20:58 21:18 min. 22:38 23:08 23:28 23:48 0:08 0:28
Szopienice Kościół 3:36 4:21 4:38 4:56 5:13* 5:18 5:23 5:38 5:48 5:58 6:08 19:58 20:08 20:23 20:43 21:03 21:23 22:43 23:13 23:33 23:53 0:13 0:33
Szopienice Dwór 3:38 4:23 4:40 4:58 5:15* 5:20 5:25 5:40 5:50 6:00 6:10 20:00 20:10 20:25 20:45 21:05 21:25 22:45 23:15 23:35 23:55M 0:15  
Sosnowiec 3 Maja 3:50 4:35 4:52 5:10 5:22 5:37 5:52 6:02 6:12 6:22 20:12 20:22 20:37 20:57 21:17 21:37 22:57 23:25 23:45   0:25
***
Sosnowiec 3 Maja 3:53 4:38 4:58 5:18 5:38 5:48 19:18 19:28 19:38 19:48 19:58 20:08 20:23 20:33 20:53 22:13 22:33 22:43 23:03 23:25 23:48 0:28
Szopienice Dwór 4:03 4:50 4:59M 5:10 5:30 5:50 6:00 19:30 19:45 19:55 20:05 20:15 20:25 20:35 20:45 21:05 22:25 22:45 22:55 23:15 23:15* 23:37 23:58 0:38
Szopienice Kościół 3:52 4:05 4:22 4:32 3:42 4:52 5:02 5:12 5:22 5:32 5:42 5:52 6:02 19:32 19:47 19:57 20:07 20:17 20:27 20:37 20:47 21:07 22:27 22:37 22:57 23:17 23:17* 23:39 0:00 0:40
Dąbrówka Mała Targowisko 3:57 4:09 4:27 4:37 4:47 4:57 5:07 5:17 5:27 5:37 5:47 5:57 6:07 itd. 19:37 19:52   20:12   20:32   20:52 21:12 itd. 22:32   23:22*
Bogucice Dworzec 4:03 4:17 4:35 4:45 4:55 5:05 5:15 5:25 5:35 5:45 5:55 6:05 6:15 co 19:45 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 co 22:40 23:30*
Stalinogród Rynek 4:13 4:21 4:26 4:35 4:45 4:55 5:05 5:15 5:25 5:35 5:45 5:55 6:05 6:15 6:25 19:55 20:10 20:30 20:50 21:20 21:30 22:50 23:40*
Stalinogród Pl. Wolności 4:16 4:24 4:29 4:38 4:48 4:58 5:08 5:18 5:28 5:38 5:48 5:58 6:08 6:18 6:28 10  19:58 20:13 20:33 20:53 21:13 21:33 20  22:53 23:43*
Załęże Dwór 4:23 4:30 4:37 4:46 4:56 5:06 5:16 5:26 5:36 5:46 5:56 6:06 6:16 6:26 6:36 min. 20:06 20:21 20:41 21:01 21:21 21:41 min. 23:01 23:51*
Chorzów Batory St. Ruchu 4:04* 4:29 4:37 4:43 4:53 5:03 5:13 5:23 5:33 5:43 5:53 6:03 6:13 6:23 6:33 6:43 20:13 20:28 20:48 21:08 21:28 21:48 23:08 23:58*
Chorzów Batory Dworzec 4:07* 4:32 4:40 4:47 4:57 5:07 5:17 5:27 5:37 5:47 5:57 6:07 6:17 6:27 6:37 6:47 20:17 20:32 20:52 21:12 21:32 21:52 23:12 0:02*
Chorzów Pl. 1 Maja 4:17* 4:42 4:50 4:58 5:08 5:18 5:28 5:38 5:48 5:58 6:08 6:18 6:28 6:38 6:48 6:58 20:28 20:43 21:03 21:23 21:43 22:03 23:23 0:12*

Dni wolne

Chorzów Pl. 1 Maja 4:19* 4:47 5:07* 5:27 6:47 7:12 7:32 7:52 8:12 8:22 21:32 21:48 22:02 22:07 22:17 22:27 22:37 22:47 22:57 23:07 23:17 23:37 0:18*
Chorzów Batory Dworzec 4:29* 4:58 5:18* 5:38 6:58 7:23 7:43 8:03 8:23 8:33 21:43 21:59 22:13 22:18 22:28 22:38 22:48 22:58 23:08 23:18 23:28 23:48 0:28*
Chorzów Batory St. Ruchu 4:32* 5:02 5:22* 5:42 7:02 7:27 7:47 8:07 8:27 8:37 21:47 22:03 22:17 22:22 22:32 22:42 22:52 23:02 23:12 23:22 23:32 23:52 0:33*
Załęże Dwór 4:39* 5:09 5:29* 5:49 itd. 7:09 7:34 7:54 8:14 8:34 8:44 itd. 21:54 22:09 22:24 22:29 22:39 22:49 22:59 23:09 23:19 23:29 23:39 23:59 0:42*
Stalinogród Pl. Wolności 3:47* 5:17 5:37* 5:37 5:57 co 7:17 7:43 8:03 8:23 8:43 8:53 co 22:02 22:17 22:32 22:37 22:47 22:57 23:07 23:17 23:27 23:37 23:47 0:07 0:50*
Stalinogród Rynek 4:50* 5:20 5:40* 5:40 6:00 7:20 7:35 7:45 7:55 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 8:55 22:05 22:20 22:35 22:40 22:50 23:00 23:10 23:20 23:30 23:40 23:50 0:10 0:53*
Bogucice Dworzec 5:00* 5:30 5:50 6:10 20  7:30 7:45 7:55 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 8:55 9:05 10  22:15 22:30   22:50 23:00   23:20   23:40 23:50 0:00 0:20  
Dąbrówka Mała Targowisko 5:08* 5:38 5:58 6:18 min. 7:38 7:53 8:03 8:13 8:23 8:33 8:43 8:53 9:03 9:13 min. 22:23 22:38 22:58 23:08 23:28 23:48 23:58 0:08 0:28
Szopienice Kościół 4:38 4:58 5:13* 5:13 5:33 5:43 6:03 6:23 7:43 7:58 8:08 8:18 8:28 8:38 8:48 8:58 9:08 9:18 22:28 22:43 23:03 23:13 23:33 23:53 0:03 0:13 0:33
Szopienice Dwór 4:40 5:00 5:15* 5:15 5:35 5:45 6:05 6:25 7:45 8:00 8:10 8:20 8:30 8:40 8:50 9:00 9:10 9:20 22:30 22:45 23:05   23:35 23:55M   0:15  
Sosnowiec 3 Maja 4:52 5:12 5:27 5:47 5:57 6:17 6:37 7:57 8:12 8:22 8:32 8:42 8:52 9:02 9:12 9:22 9:32 22:42 22:57 23:17 23:47 0:27
***
Sosnowiec 3 Maja 4:58 5:13 5:33 6:53 7:13 7:33 7:43 7:58 8:08 21:58 22:08 22:18 22:28 22:43 22:53 23:03 23:23 23:48 0:28
Szopienice Dwór 4:59M 5:10 5:25 5:45 7:05 7:30 7:50 8:00 8:10 8:20 22:10 22:25 22:30 22:40 22:55 23:05 23:15 23:15* 23:35 23:58 0:38
Szopienice Kościół 3:52 4:27 4:47 5:02 5:12 5:27 5:47 7:07 7:22 7:32 7:42 7:52 8:02 8:12 8:22 22:12 22:27 22:32 22:42 22:57 23:07 23:17 23:17* 23:37 0:00 0:40
Dąbrówka Mała Targowisko 3:56 4:33 4:53 5:07 5:17 5:32 5:52 itd. 7:12 7:27 7:37 7:47 7:57 8:07 8:17 8:27 itd. 22:17 22:32 23:22*
Bogucice Dworzec 4:03 4:40 5:00 5:15 5:25 5:40 6:00 co 7:20 7:35 7:45 7:55 8:05 8:15 8:25 8:35 co 22:25 22:40 23:30*
Stalinogród Rynek 4:13 4:50 5:10 5:25 5:34 5:50 6:10 7:30 7:45 7:55 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 22:35 22:50 23:40*
Stalinogród Pl. Wolności 4:16 4:53 5:13 5:28 5:37 5:53 6:13 20  7:33 7:48 7:58 8:08 8:18 8:28 8:38 8:48 10  23:38 22:53 23:43*
Załęże Dwór 4:21 5:01 5:21 5:36   6:01 6:21 min. 7:41 7:56 8:06 8:16 8:26 8:36 8:46 8:56 min. 22:46 23:01 23:51*
Chorzów Batory St. Ruchu 4:04* 4:29 4:48* 5:08 5:28 5:43 6:08 6:28 7:48 8:03 8:13 8:23 8:33 8:43 8:53 9:03 22:53 23:08 23:58*
Chorzów Batory Dworzec 4:07* 4:32 4:52* 5:12 5:32 5:47 6:12 6:32 7:52 8:07 8:17 8:27 8:37 8:47 8:57 9:07 22:57 23:12 0:02*
Chorzów Pl. 1 Maja 4:17* 4:42 5:02* 5:23 5:43 5:58 6:23 6:43 8:03 8:18 8:28 8:38 8:48 8:58 9:08 9:18 23:08 23:22 0:12*

*) wóz innej linii
M) od (do) przyst. Szopienice Dwór kurs do (z) Mysłowic

 

LINIA 16

Stalinogród - Park Kościuszki - Brynów

Dni robocze

Stalinogórd Pocztowa 4:50 5:00 5:12 5:24 itd. co 20:12 20:24 20:40 21:00 itd. co 23:00 23:36
Stalinogród Park Kościuszki 4:36 4:59 5:10 5:22 5:34 20:22 20:34 20:50 21:10 23:10 23:45
Brynów 4:42 5:05 5:17 5:29 5:41 12 min. 20:29 20:41 20:57 21:17 20 min. 23:17 23:51
***
Brynów 4:48 5:07 5:19 itd. co 20:19 20:43 21:00 21:20 itd. co 22:40 23:06 23:18 23:53
Stalinogród Park Kościuszki 4:00 4:20 4:40 4:50 4:55 5:14 5:26 5:38 20:26 20:50 21:07 21:27 22:47 23:13 23:25 0:00
Stalinogórd Pocztowa 4:09 4:19 4:49 5:00 5:05 5:24 5:36 5:48 12 min. 20:36 21:00 21:17 21:37 20 min. 22:57 23:23 23:35 0:10

Dni wolne

Stalinogórd Pocztowa 5:04 5:24 itd. co 10:24 10:36 itd. co 22:00 22:20 22:40 23:00 23:36
Stalinogród Park Kościuszki 5:00 5:14 5:24 10:34 10:46 22:10 22:30 22:50 23:10 23:45
Brynów 5:06 5:21 5:31 20 min. 10:41 10:53 12 min. 22:17 22:37 22:57 23:17 23:52
***
Brynów 5:07 5:27 itd. co 10:07 10:31 10:43 itd. co 21:55 22:20 22:40 23:00 23:18 23:53
Stalinogród Park Kościuszki 4:50 5:14 5:34 10:14 10:26 10:38 10:50 22:02 22:27 22:47 23:13 23:25 0:00
Stalinogórd Pocztowa 5:00 5:24 5:44 20 min. 10:24 10:36 10:48 11:00 12 min. 22:12 22:37 22:57 23:23 23:35 0:10

 

LINIA 116

Stalinogród - Park Kościuszki

Dni robocze

Stalinogórd Pocztowa 4:10* 4:30* 6:32 6:42 6:54 itd. co 20:30 20:45 20:52 21:10 21:30 21:50 22:10 23:48* 0:39* 1:00*
Stalinogród Park Kościuszki 4:19* 4:39* 6:42 6:52 7:04 12 min. 20:40 20:55 21:02 21:20 21:40 22:00 22:20 23:47* 0:48* 1:09*
***
Stalinogród Park Kościuszki 5:58 6:32 6:44 6:56 itd. co 20:20 20:35 20:47 21:00 21:20 21:40 22:00
Stalinogórd Pocztowa 6:08 6:42 6:54 7:06 12 min. 20:30 20:45 20:57 21:10 21:30 21:50 22:10

Dni wolne

Stalinogórd Pocztowa 7:34 7:54 itd. co 9:24 9:31 9:38 9:51 9:58 10:11 10:18 itd. co 21:18 21:42 22:06 22:30 23:05* 23:48* 0:10* 0:39* 0:50* 1:00*
Stalinogród Park Kościuszki 7:44 8:04 20 min. 9:34 9:41 9:48 10:01 10:08 10:21 10:28 12 min. 21:28 21:52 22:16 22:40 23:14* 23:47* 0:19* 0:48* 0:59* 1:09*
***
Stalinogród Park Kościuszki 3:56* 4:04* 4:20* 4:36* 7:24 7:44 itd. co 9:24 itd. co 21:08 21:32 21:56 22:20
Stalinogórd Pocztowa 4:05* 4:03* 4:29* 4:45* 7:34 7:54 20 min. 9:34 12 min. 21:18 21:42 22:06 22:30

 *) wóz innej linii

 

LINIA 17

Łagiewniki - Chropaczów - Lipiny

Kursuje codziennie

5:05 5:25 itd. co 8:25 8:50 9:10 itd. co 22:10 22:30 22:45 23:05 23:30 0:06 Łagiewniki Targowisko 5:05 5:25 itd. co 8:45 9:00 9:20 itd. co 22:40 23:05 23:25 0:00
5:15 5:35 20 min. 8:35 9:00 9:20 20 min. 22:20 22:40 22:55 23:15 23:40 0:16 Lipiny Targowisko 4:55 5:15 20 min. 8:35 8:50 9:10 20 min. 22:30 22:55 23:15 23:50

Powrót

Wszelkie komentarze, opinie i pytania proszę kierować pod: wilczekkk@poczta.onet.pl