Rozkład jazdy trakcji tramwajowej WPK Stalinogród

ważny od 1 stycznia 1955

LINIE 21-27

Powrót

LINIA 21

Sosnowiec - Będzin - D±browa Górnicza

Kursuje codziennie

Sosnowiec 3 Maja 5:00 5:24 5:48 6:12 20:12 20:36 20:48* 21:00 21:24 21:48 22:12 22:36 23:10 23:20* 23:45 23:54* 0:13* 0:25
Sosnowiec Rybna 5:15 5:39 6:03 6:27 itd. co 20:27 20:51 21:03* 21:15 21:39 22:03 22:27 22:51 23:22 23:34* 23:57 0:07* 0:25* 0:37
Będzin Pl. 3 Maja 5:27 5:51 6:15 6:39 20:39 21:03 21:15* 21:27 21:51 22:15 22:39 23:01 23:34 23:49* 0:09 0:20* 0:35* 0:47
Będzin Stacja Ruchu 4:21 4:45 5:09 5:33 5:57 6:21 6:45 24 min. 20:45 21:09 21:21* 21:33 21:57 22:21 22:45 23:07 23:41 23:55* 0:15 0:25* 0:40* 0:52
D±browa Górn. Reden 4:40 5:04 5:28 5:52 6:16 6:40 7:04 21:04 21:28 21:52 22:16 22:40 23:26 23:59 0:33
***
D±browa Górn. Reden     4:47 5:14 5:38 6:02 21:38 22:02 22:26 22:50 23:26 0:00 0:32
Będzin Stacja Ruchu 4:04* 4:15* 4:21 4:30* 4:45 5:09 5:09* 5:21* 5:33 5:45* 5:57 6:21 itd. co 21:57 22:21 22:44 23:07 23:41 0:15 0:47
Będzin Pl. 3 Maja 4:09* 4:20* 4:27 4:39* 4:51 5:15 5:15* 5:27* 5:39 5:51* 6:03 6:27 22:03 22:27   23:12 23:46    
Sosnowiec Rybna 4:18* 4:30* 4:39 5:51* 5:03 5:27 5:27* 5:39* 5:51 6:03* 6:15 6:39 24 min. 22:15 22:39 23:22 23:57
Sosnowiec 3 Maja 4:30* 4:43* 4:54 6:06* 5:18 5:42 5:42* 5:54* 6:06 6:18* 6:30 6:54 22:30 22:54 23:37 0:10
R W R

*) wóz innej linii
R) kurs wykonywany tylko w dni robocze
W) kurs wykonywany tylko w dni wolne

 

LINIA 22

Sosnowiec - Będzin - CzeladĽ

Dni robocze

Sosnowiec 3 Maja 6:00 6:48 7:12 7:36 8:00 18:48 19:12 19:36 20:00 20:24 20:48* 23:20*
Sosnowiec Rybna 6:15 7:03 7:27 7:51 8:15 itd. co 19:03 19:27 19:51 20:15 20:39 21:03* 23:34*
Będzin Pl. 3 Maja 4:36 5:15 5:27 6:03 6:27 6:51 7:15 7:39 8:03 8:27 24 min. 19:15 19:39 20:03 20:27 20:27 20:51 20:51 21:06? 21:15* 21:51 22:39 23:15 23:49* 23:49
CzeladĽ Rynek 4:50 5:30 5:42 6:18 6:42 7:06 7:30 7:54 8:18 8:42 19:30 19:54 20:18   20:42   21:06 21:21?   22:06 22:54 23:30   0:02
***
CzeladĽ Rynek 4:58 5:31 6:00 6:24 6:48 19:12 19:36 20:00 20:24 20:48 21:25 22:13 22:58 23:32 0:06
Będzin Pl. 3 Maja 5:13 5:15 5:46 5:51* 6:15 6:39 7:03 itd. co 19:27 19:51 20:15 20:39 21:03 21:40 22:28 22:13 23:36 0:19
Sosnowiec Rybna   5:27   6:03* 6:27 6:51 7:15 24 min. 19:39 20:03
Sosnowiec 3 Maja 5:42 6:18* 6:42 7:06 7:30 19:54 20:18

Dni wolne

Sosnowiec 3 Maja 10:00 10:24 10:48 18:48 19:12 19:36 20:00 20:24 20:48* 23:20*
Sosnowiec Rybna 10:15 10:39 11:03 itd. co 19:03 19:27 19:51 20:15 20:39 21:03* 23:34*
Będzin Pl. 3 Maja 4:39 5:27 6:15 7:03 7:51 8:39 9:15 9:39 10:03 10:27 10:51 11:15 24 min. 19:15 19:39 20:03 20:27 20:27 20:51 20:51 21:06? 21:15* 21:51 22:39 23:15 23:49* 23:49
CzeladĽ Rynek 4:53 5:42 6:30 7:18 8:06 8:54 9:30 9:54 10:18 10:42 11:06 11:30 19:30 19:54 20:18   20:42   21:06 21:21?   22:06 22:54 23:30   0:02
***
CzeladĽ Rynek 5:00 5:48 6:36 7:24 8:12 8:57 9:36 10:00 10:24 10:48 19:12 19:36 20:00 20:24 20:48 21:25 22:13 22:58 23:32 0:06
Będzin Pl. 3 Maja 5:15 6:03 6:51 7:39 8:27 9:12 9:27 9:51 10:15 10:39 11:03 itd. co 19:27 19:51 20:15 20:39 21:03 21:40 22:28 22:13 23:36 0:19
Sosnowiec Rybna   9:39 10:03 10:27 10:51 11:15 24 min. 19:39 20:03
Sosnowiec 3 Maja 9:54 10:18 10:43 11:06 11:30 19:54 20:18

*) wóz innej linii

 

LINIA 24

Sosnowiec Okrzei - Milowice

Dni robocze

4:59 5:23 5:47 6:08 6:30 6:45 19:45 20:11 20:35   22:35 23:11 23:32 23:55 Sosnowiec Okrzei 4:56 5:17 5:41 6:05 6:21 6:53 7:08 7:23 7:38 20:23   20:53 21:17 23:16   23:51  
5:12 5:36 6:00 6:23 6:45 7:00 itd. co 20:00 20:24 20:48 itd. co 22:48 23:26 23:45 0:07 Sosn. Mierosławskiego 4:43 5:04 5:28 5:52 6:16 6:38 6:53 7:08 7:23 itd. co 20:08 20:40 21:04 itd. co 23:04 23:39
4:41 4:59 5:21 5:44 6:08 6:22 6:37 6:52 7:07 15 min. 20:07 20:32 20:56 24 min. 22:56 23:33 23:52 0:13 Sosnowiec 3 Maja 4:36 4:57 5:21 5:44 6:08 6:31 6:46 7:01 7:16 15 min. 20:01 20:16 20:32 20:56 24 min. 22:56 23:18 23:33 0:12
5:00 4:19 5:41 6:04 6:28 6:42 6:57 7:12 7:27 20:27 20:52 21:16 23:16 23:52     Milowice Słoneczna 5:02 5:24 5:48 6:12 6:26 6:41 6:56 19:41 19:56 20:11 20:36 22:36 22:58 23:16 23:53

Dni wolne

5:23 5:47 10:11 10:30 10:45 19:45 20:11 20:35   22:35 23:11 23:32 23:55 Sosnowiec Okrzei 5:17 5:41 6:05 10:29 10:53 11:08 20:23   20:53 21:17 23:16   23:51  
5:36 6:00 itd. co 10:24 10:45 11:00 itd. co 20:00 20:24 20:48 itd. co 22:48 23:26 23:45 0:07 Sosn. Mierosławskiego 5:04 5:28 5:52 itd. co 10:16 10:38 10:53 itd. co 20:08 20:40 21:04 itd. co 23:04 23:39
4:41 5:00 5:21 5:44 6:08 24 min. 10:32 10:52 11:07 15 min. 20:07 20:32 20:56 24 min. 22:56 23:33 23:52 0:13 Sosnowiec 3 Maja 4:57 5:21 5:44 24 min. 10:08 10:31 10:46 15 min. 20:01 20:16 20:32 20:56 24 min. 22:56 23:18 23:33 0:12
5:00 5:20 5:41 6:04 6:28 10:52 11:12 11:27 20:27 20:52 21:16 23:16 23:52     Milowice Słoneczna 5:02 5:24 9:48 10:11 10:26 19:41 19:56 20:11 20:36 22:36 22:58 23:16 23:53

 

LINIA 25

Będzin - Grodziec

Dni robocze

4:39 5:01 5:27 5:51 itd. co 21:51 22:39 23:15 23:49 Będzin Pl. 3 Maja 5:13 5:39 6:01 6:27 6:51 itd. co 22:03 22:27 23:13 23:46 0:20
4:53 5:16 5:42 6:06 24 min. 21:06 22:54 23:30 0:03 Grodziec Browar 4:58 5:24 5:46 6:12 6:36 24 min. 21:48 22:12 22:58 23:32 0:06

Dni wolne

5:01 5:51 6:39 7:27 8:15 9:03 9:27 itd. co 21:51 22:39 23:15 23:49 Będzin Pl. 3 Maja 5:39 6:27 7:15 8:03 8:51 9:39 10:03 itd. co 22:03 22:27 23:13 23:46 0:20
5:15 6:06 6:54 7:42 8:30 9:18 9:42 24 min. 21:06 22:54 23:30 0:03 Grodziec Browar 5:24 6:12 7:00 7:48 8:36 9:24 9:48 24 min. 21:48 22:12 22:58 23:32 0:06

 

LINIA 26

Sosnowiec Mierosławskiego - Dańdówka
Dańdówka - Niwka - Mysłowice

Dni robocze

4:36 4:56 5:16 5:26 5:36 5:46 5:56 6:06 6:16 6:26 6:36 6:54 7:14 itd. co 20:34 20:56 itd. co 22:36 22:56 23:31 Sosn. Mierosławskiego 4:56 5:16 5:36 5:46 5:56 6:06 6:16 6:26 6:36 6:43 7:06 7:16 itd. co 20:46 20:55 21:16 itd. co 22:56 23:36 23:52
4:43 5:03 5:23 5:33 5:43 5:53 6:03 6:13 6:23 6:33 6:43 7:03 7:23   20:43 21:03 22:43 23:03 23:38 Dańdówka Dzierżyńskiego 4:50 5:08 5:28 5:38 5:48 5:58 6:08 6:18 6:28 6:35 6:58 7:18 20:38 20:47 21:08 22:48 23:28 23:45
4:46 5:06 5:26   5:46   6:06   6:26 6:46 7:06 7:26 20 min. 20:46 21:06 20 min. 22:46 23:06 23:40 Dańdówka Dworzec 4:48 5:06 5:26   5:46   6:06   6:26   6:56 7:16 20 min. 20:36 20:45 21:06 20 min. 22:46 23:26 23:43

Dni wolne

4:56 5:16 itd. co 11:16 11:34 11:54 itd. co 20:34 20:56 itd. co 22:36 22:56 23:31 Sosn. Mierosławskiego 5:16 5:36 5:56 itd. co 20:46 20:55 21:16 itd. co 22:56 23:36 23:52
5:03 5:23 11:23 11:43 12:03 20:43 21:03 22:43 23:03 23:38 Dańdówka Dzierżyńskiego 5:08 5:28 5:48 20:38 20:47 21:08 22:48 23:28 23:45
5:06 5:26 20 min. 11:26 11:46 12:06 20 min. 20:46 21:06 20 min. 22:46 23:06 23:40 Dańdówka Dworzec 5:06 5:26 5:46 20 min. 20:36 20:45 21:06 20 min. 22:46 23:26 23:43

Kursuje codziennie

4:48 5:08 5:28 5:48 6:08 6:28 6:48 7:08 7:28 itd. co 20:48 21:08 itd. co 22:48 23:24 23:36 23:54 Dańdówka Dworzec 4:43 5:00 5:20 5:40 6:00 6:20 6:40 7:00 itd. co 20:20 20:40 21:10 itd. co 22:40 23:00 23:35 23:54
4:58 5:18 5:38 5:58 6:18 6:38 6:58 7:18 7:38 20:58 21:18 22:58 23:34 23:45 0:03 Niwka Mickiewicza 4:33 4:50 5:10 5:30 5:50 6:10 6:30 6:50 20:10 20:30 20:50 22:30 22:50 23:26 23:45
5:10 5:30 5:50 6:10 6:30 6:50 7:10 7:30 7:50 20 min. 21:10 21:30 20 min. 23:10 23:46 0:13 Mysłowice Dworzec 4:21 4:38 4:58 5:18 5:38 5:58 6:18 6:38 20 min. 19:58 20:18 20:38 20 min. 22:18 22:38 23:15

 

LINIA 27

Sosnowiec Mierosławskiego - Dańdówka - Zagórze - Klimontów

Dni robocze

4:36 4:53 5:12 5:36 6:00 6:22 6:45 7:04 7:24 7:44 itd. co 20:24 20:48 21:12 21:36 22:00 22:24 22:48 23:08 23:46 Sosn. Mierosławskiego 5:06 5:24 5:48 6:12 6:34 6:57 7:16 7:36 7:56 itd. co 20:36 21:00 21:24 21:48 22:13 22:36 23:00 23:20 23:39 0:17
4:43 5:01 5:20 5:44 6:08 6:30 6:53 7:12 7:32 7:52   20:32 20:56 21:20 21:44 22:13 22:32 22:56 23:16 23:54 Dańdówka Dzierżyńskiego 4:58 5:16 5:40 6:04 6:26 6:49 7:08 7:28 7:48   20:28 20:52 21:16 21:40 22:04 22:28 22:52 23:12 23:31 0:10
4:50 5:08 5:27 5:51 6:15 6:37 7:00 7:19 7:39 7:59 20 min. 20:39 21:03 21:27 21:53 22:20 22:39 23:03 23:23 0:00 Klimontów 4:51 5:09 5:33 5:57 6:19 6:42 7:01 7:21 7:41 20 min. 20:21 20:45 21:09 21:33 21:57 22:21 22:45 23:05 23:24 0:03

Dni wolne

4:58 5:17 5:36 6:00 itd. co 10:00 10:24 10:44 itd. co 20:24 20:48 21:12 21:36 22:00 22:24 22:48 23:08 23:46 Sosn. Mierosławskiego 5:29 5:48 6:12 itd. co 10:36 10:56 11:16 itd. co 20:36 21:00 21:24 21:48 22:13 22:36 23:00 23:20 23:39 0:17
5:06 5:25 5:49 6:13   10:13 10:33 10:52   20:32 20:56 21:20 21:44 22:13 22:32 22:56 23:16 23:54 Dańdówka Dzierżyńskiego 5:21 5:40 6:04   10:28 10:48 11:08   20:28 20:52 21:16 21:40 22:04 22:28 22:52 23:12 23:31 0:10
5:13 5:32 5:56 6:20 24 min. 10:20 10:40 10:59 20 min. 20:39 21:03 21:27 21:53 22:20 22:39 23:03 23:23 0:00 Klimontów 5:14 5:33 5:57 24 min. 10:21 10:41 11:01 20 min. 20:21 20:45 21:09 21:33 21:57 22:21 22:45 23:05 23:24 0:03

Powrót

Wszelkie komentarze, opinie i pytania proszę kierować pod: wilczekkk@poczta.onet.pl